אימון אישי מקצועי | אימון אישי בגישת "התכנית"

אימון אישי

    אימון אישי בגישת "התכנית" היא דרך עבודה ייחודית בשבילך. תוכנית פנימית לשינוי, ותוכנית פעולה ליישום במציאות. צעד צעד, מתוך מחשבה, התבוננות ופריצת גבולות של עצמך. "התכנית" פותחה בעקבות נסיון רב שנים באימון אישי ועסקי, השכלה רחבה, ומעורבות בתהליכי חיים שונים. החיבור לתהליכי שינוי שעוברים מתאמנים אותם ליוויתי האיר בכל פעם זווית נוספת של המורכבות האנושית והקושי בשינוי אמיתי אותו יש לפרוץ.

למה "התכנית"?

כדי ליצור התבוננות מעמיקה במעגלי החיים השונים ובחינת ההרגלים פחדים וההתנהגויות, התוקעים אותך מלהתקדם. כוון שרק את עצמנו אנו מביאים לכל תפקיד, השינוי יתאפשר רק מתוך הכרה עצמית עמוקה, קבלה של המורכבות והייחודיות, ומוכנות להתמודדות מנקודת הזמן הזו והלאה. התמקדות היא באייך כן, אייך בכל זאת, אייך להזיז מכשולים מהדרך. ההתמקדות היא בך, באופן הכי כנה ואמיתי, בתפיסת החיים, הבנת תהליכים וקבלת כלים ליישום בחיי היום יום. כל אלה מאפשרים לך לשפר מיומנויות אישיות ובין-אישיות כדי להיות במקום הנכון לך.

האם "התכנית" מתאימה לך?

רוצה להגיע אבל זה לא קורה לך? יותר מדי זמן באותו ה"לופ"? . עם התוכנית יהיו לך תוצאות . כבר כמה זמן שזה מרגיש לא טוב? לא נכון? לא מתאים לך? עם התוכנית חייך יהיו טובים ומדוייקים יותר. רוצה לעוף למעלה אבל פחדים, חששות, הרגלים, בטחון עצמי, כשלים שחוזרים על עצמם חוסמים אותך? יש תכנית והיא תעזור לך לזוז קדימה!