סדנאות והרצאות | הרצאות

הרצאות אינטראקטיביות

    בעידן של שפע מידע זמין ורמת קשב קצרה, ישנה חשיבות עצומה לדרך בה מועבר תוכן ומידע לאנשים. היכולת לענין , לרתום, ולמקד מסרים היא קריטית על מנת להפוך הרצאה להצלחה.

אייך עושים את זה?

הרצאה בנויה מתוכן ומסרים מקצועיים המושתתים על ידע וחשיפה לעולמות תוכן רבים. אליהם מצטרפים סיפורים ודוגמאות מהעולם המקצועי , מאנשים  אותם אני פוגשת ומלווה בדרך, מארגונים אחרים , מהחיים , מהעולם. מימד נוסף של העברת המסר הוא סרטונים רלוונטיים, הפעלות בהתאם לפורמט ולגודל הקבוצה, המייצרים אימפקט משמעותי, וזכירים לאורך זמן. האנטראציה עם הקהל במינון הנכון יוצרת מעורבות בה יותר ורמת הקשבה גבוה. כריזמה ונוכחות הם תבלין סודי שישאיר טעם טוב לכל מפגש מעבר לתוכן, לעומק, ולענין.

הרצאות בארגונים

ההרצאות בארגונים שאני מעבירה נוגעות בתהליכי עומק של חשיבה ותפיסה עבור  המנהל והעובד, במערכות היחסים המתקיימות בארגון ובתהליכי שינוי העוברים על הארגון ועובדיו. הרצאות בנושא תהליכי חשיבה יצרתיים למנהלים, כלים אימוניים למנהלים, תקשורת בין אישית מקדמת, ערך המילה והשפה , חזון אישי וחזון ארגוני, פיתוח קריירה בתוך הארגון, התמודדות עם פרישה ועוד.

הרצאות בקהילה ובמגזר הפרטי

הרצאות במגזר הפרטי ובקהילה עוסקות ברבדים שונים של העצמי – קידום עצמי והגשמה, פיתוח קריירה כעצמאים, פיתוח תקשורת בין אישית, להשיג יותר בעזרת שפה נכונה, ביטחון עצמי זה לא מה שחשבת, להיות הורה טוב יותר ועוד.

איך מתקדמים

דברו איתי כדי שהמפגש הבא שלכם יהיה נכון ומדויק, מעשיר ומהנה.