זו אני | הסיפור שלי

    הי, אני טילי. אמא לשני ילדים גדולים, כלב ושלושה(!) חתולים. כאשת מקצוע וגם בחיי הפרטיים, אני מאמינה גדולה בתהליכים ולא בפתרונות בזק. התהליכים שאני מלווה מגובים תמיד בניסיון רלוונטי ולשם כך, אני אוהבת להימצא תמיד בלמידה. אני רוצה לספר לכם קצת על עצמי, כדי שתוכלו לבחור האם לקחת אותי לצידכם בדרך להתקדמות, לשיפור ולהגשמה שלכם.

עבורי, לימודים הם תמיד מתנה

למדתי הנדסת תעשייה וניהול, יש לי תואר שני (MA) בהנחיית קבוצות בשילוב אמנויות, אני בוגרת מכון אדלר במסלולי הנחיית קבוצות הורים, ולימודי מסלול ואימון אישי. כשאני מייעצת, מלווה ומנחה, אני משלבת בין הידע שצברתי בלימודים וניסיון רב השנים, ויוצרת בכל פעם מחדש, תהליך ספציפי של ליווי לשינוי.

תחומי העיסוק שלי משתלבים זה בזה

אני מומחית בייעוץ עסקי-ארגוני ומלווה ארגונים באופן קבוצתי ומנהלים באופן אישי בתהליכי שינוי שעוברים על ארגון, אני עוסקת בהנחיית קבוצות וסדנאות, מרצה במגוון נושאים, ומאמנת אישית לשינויים יזומים או לא. כל תהליך נוגע במעגלי החיים השונים שלנו אך הם משתלבים – שהרי דרך החשיבה שלנו, שיטות התקשורת שלנו ומה שמפעיל אותנו במצבים השונים, בין אם מדובר בבית או בעבודה – זולגות משם לכאן ומשפיעות אחת על השניה. בכל התחומים אני מתמקדת בעבודה על תקשורת, קשר בין האנשים לקידום אישי וקבוצתי ושינוי תפיסה על מנת לצעוד קדימה.

הסיפור האישי שלי הוא גם המקצוע שלי

בשנות העשרים לחיי, עליתי על המסלול המהיר: למדתי, הקמתי משפחה והתחלתי לעבוד, כשאני משקיעה בקריירה ימים ולילות. ההצלחה והאתגר ריתקו אותי ובשלב מסוים הפכתי לשותפה בחברת ייעוץ. התמחיתי בעשייה, תכנון ויצירת דרך חדשה, רכשתי נסיון משמעותי בניהול פרויקטים עבור כמה מהחברות הגדולות במשק, וזכיתי לסיפוק אדיר כשראיתי את תהליכי השינוי מתרחשים בפועל. אחרי 12 שנים, התחלתי להרגיש חוסר סיפוק ממה שהסעיר אותי פעם, ולקחתי פסק זמן כדי לבחון מחדש את הדברים. שאלתי את עצמי: מה באמת מאפשר את הצלחת השינוי? (בהנחה שהצלחה היא יותר מתכנית עבודה מדויקת, וכוללת גם מקצועיות, ידע וניסיון), איך משלבים בין עולמות של קריירה, הורות, חברות והתפתחות, והאם יש קשר בהצלחה בין תחום אחד לאחר? כדי לענות לעצמי, נעזרתי באנשי מקצוע ורוח, הרחבתי את השכלתי האקדמית, העמקתי את ניסיוני והבנתי לגבי יחסים ותקשורת בארגון בקבוצה ובמשפחה, ורכשתי כלים מעשיים, רגשיים והתפתחותיים. התשובות שאספתי הפכו להיות הדרך האישית שלי והעיסוק המקצועי שלי.

את התשובות שאספתי, אשמח לחלוק אתכם

ולהנחות אתכם כיצד להתמודד בתהליך של שינוי אישי, הורי, מקצועי וכחברים בארגון או כמנהלים. אני לא מציעה ספר קסמים ולא מאמינה בפתרונות בזק – אני מציעה תהליך מעשי, עמוק וישים, שיאפשר לכם להבין טוב יותר את עצמכם, את הרצונות שלכם ולעשות סדר בבלגן. אם אתם מרגישים בשלים להתחיל לצעוד יחד בדרך להתקדמות, לשיפור ולהגשמה שלכם, אשמח לצעוד לצידכם!