פיתוח עסקי וארגוני | לקוחות עסקיים

לקוחות
תנובה

תנובה, תשלובת החלב

הפרויקט עם תנובה היה תהליך יסודי ומקיף ונמשך כ-12 שנים, תוך עבודה עם כל הדרגים בחברה. במסגרת הפרויקט, נעשה תכנון אסטרטגיית המערך הלוגיסטי – כולל קונספט, בחינה כלכלית, חשיבה ארגונית, תכנון תהליכים וכן תכנון, הקמה ויישום שלושה מרכזים. בהמשך, נעשה תכנון, ליווי, פיקוח, הרצה והקמה מלאה של שני מרכזים אוטומטיים. מעורבותי בפרויקט הייתה מלאה וכללה תכנון מבנה ארגוני חדש ויישומו באמצעות כלי עבודה המקלים על העובדים ומשפרים את רמת השירות בהפצה, שיפור תהליכים, קידום עבודת הצוות ופיתוח המנהלים ויצירת תרבות ארגונית אחרת המאפשרת חשיבה יוזמת ומקדמת בעולם אוטומטי.

ידיעות אחרונות

ידיעות אחרונות

במהלך 5 שנים, עסקתי בבחינה ובתכנון של שיפור מערך המכירות הארצי ומערך ההפצה, במטרה לבחון את האלטרנטיבות הכלכליות לקידום מערך ההפצה בית הדפוס בראשל"צ, ולתכנן מחדש את שיטת העבודה והתמחור. במסגרת תפקידי, ליוויתי את יישום השינוי במערך המכירות והתפעול, סייעתי בהטמעת השינוי בארגון מול כ"א הקיים, עזרתי בגיבוש מערך ארגוני מתאים, עבדתי בתיאום מול אדריכלים וקבלנים לשיפור המערך הפיזי ותשתיות הארגון ומול מערך המחשוב לליווי נכון של מערך התפעול וסייעתי ביישום התכנון עד להתייצבות המערכת. הפרויקט בוצע מול הדרג הבכיר ביותר וכלל בחינת חוזים מול מערך עו"ד, וליווי מערך התפעול וכ"א על כל גווניו, כולל ועדי עובדים.

פילת

פילת

במסגרת עבודתי כפרילנסרית, הנחתי סדנאות וקבוצות לפיתוח מנהלים, ליוויתי שינויים ארגוניים ויישום של תהליכים חוצי ארגון וכן, עסקתי בליווי אישי של מנהלים בכניסה לתפקיד חדש.

אמישראגז

אמישראגז

הייתי אחראית להקמת מערך תפעולי חדש בבית דגון ויישום מערכות תומכות. כמו כן, ליוויתי את צוות העבודה בתכנית לשיפור התקשורת בין הגורמים ולהעצמת העובדים.

אמפא

אמפא

הפרויקט בן 3 השנים, כלל תכנון ויישום מרכז הפצה חדש, ייעול וחידוש מערך שירות וטכנאים ארצי, גיבוש תפיסה חדשנית לתפעול החוסכת באופן משמעותי זמן וכסף לארגון ומאפשר ייעול השירות. במסגרת התהליך הובלתי רה ארגון של המערך והקמת מסגרת ארגונית חדשה, הגדרת תפקידים חדשה, בחירת כ"א מתאים והנחיית צוותי העבודה במערך החדש. כמובן שגם כאן ליוויתי את הטמעת המערכת מול כל הדרגים הנוגעים לפרוייקט, ואת הדרג הניהולי ליוויתי בשלבים השונים של קבלת ההחלטות.

שסטוביץ

שסטוביץ

תכנון מערך תפעולי ארצי, ליווי בגיבוש שיטות עבודה ואמצעים

אורנג'

פרטנר תקשורת

בחינה כלכלית ובחינת חלופות לאסטרטגיית תפעול

הראל מחשבים

הראל מחשבים

ליווי של בניית מערך אחסנה חדש וארגון שיטות עבודה ואמצעים.

datasafe

Datasafe

ארגון מערך אחסנה חדש, רה ארגון מבני ושינוי תהליכי עבודה.