סודות משנים חיים

    לכל אחד מאיתנו יש משהו להסתיר. משהו מביך, משהו שמציג אותנו באור שלילי או משהו שנשלם עליו מחיר גבוה אם ידעו אותו. בקיצור, משהו שחשוב לנו לשמור אותו מהסביבה מהסיבות הכי טובות לכאורה. זה יכול להיות בכל תחום בחיים, קטן או גדול, משמעותי יותר או פחות, מה שבטוח עבורנו זה משמעותי מאד. הרי זה סוד!<

שמירה על הסוד מצריכה התנהלות. לזכור מה לא לספר ולמי, מה כן אמרתי ומתי, ומה נאמר בצורה אחרת. הצורך בשמירה על הסוד יוצר לא אחת מרחק מנטאלי, מוסרי, פיזי ונפשי בין האדם לסביבה הקרובה לו , ומבודדת אותו. ההשפעה של הסוד גדולה ומשמעותית על התפיסה של האדם את עצמו, ועל היחסים סביבתו, אם כי לעיתים נדמה כי לא ניתן אחרת. המחיר של החשיפה יקר מדי, מפחיד מדי… את הסוד אנו קוברים בתוכנו, בטוחים שלא רואים כלום מבחוץ, שאין לו השפעה, אולי זה קרה מזמן… אבל הסוד הוא כמו אבן שנזרקת למים ויוצרת אדוות, כמו השפעת משק כנפי הפרפר. ה"אני" מושפע ברמות שונות של גוף ונפש, והחוץ, המעגלים השונים של החיים, מושפעים במידות שונות של קרבה, ריחוק ומשמעות.

סודות משנים חיים

. בחרתי לנסח את זה כ"אפקט הסוד". עכשיו…בואו נבדוק את מעגלי ההשפעה וההרס.
אייך זה קורה אצלכם? איפה זה משפיע לכם על החיים? כמה אתם זה לא אתם בגלל הסודות והשקרים? אייך זה משפיע על הבטחון העצמי, האינטימיות, היכולת להיות חבר ובחברה. האם אפשר לעשות עם זה משהו?
כן! בתהליך של אימון אישי איתי אנו בודקים את ההשפעה , המחיר, הרווח, והמשמעות של הסוד על החיים. בודקים אייך אפשר לזוז מהמקום הזה , ומה זה אומר. סודות יושבים אצלנו עמוק בפנים ומנהלים אותנו, הגיע הזמן להתחיל לנהל אותם! לשינוי משמעותי בחיים והתקדמות דברו איתי!