אימון אישי,
אימון לטרנספורמציה אישית, Coaching

"אנחנו מגיעים לאמצע החיים חסרי הכנה לחלוטין. גרוע מזה, אנו מגיעים מצוידים בדעות קדומות, אידיאלים ואמיתות שהיו טובים עד לאותו שלב. אי-אפשר לחיות את אמצע החיים על-פי התוכנית של הבוקר, כי מה שהיה כל-כך משמעותי עד עכשיו ייאבד את חשיבותו, והאמת של הבוקר תהפוך לטעות של הערב." (Jung).
אנחנו חיים בעידן של הגשמה עצמית, מודעות רחבה, רצון להשיג יותר בטווח זמן קצר, רצון להיות מחובר למי שאני, לעסוק בעשייה עם משמעות. 

 

תהליך של אימון אישי להצלחה, הוא המאפשר להשיג את כל אלה ועוד, בדרך המיטבית.

 

הגיע הזמן "לקחת את ההגה", לבחור בדרך של העצמה אישית, ולקדם שינוי בחיים.
אתם לא חייבים לעשות את זה לבד. 

אימון אישי לטרנספורמציה עוסק בתהליכי התפתחות אישיים, הגשמת מטרות אישיות והתקדמות, שינוי בקריירה בתחום עיסוק, התמקדות בעצמי בצרכים רצונות ומטרות אישיות.
אימון אישי הוא מסגרת מקצועית להתפתחות אישית, לפי קריטריונים לשינוי שהם מתאימים לכם, ליעדים ולרצונות שלכם – במטרה ליצור שינוי בחיים, חיים מלאי סיפוק, הגשמה ושמחה. 


כדי לאפשר שינוי נדרשת מערכת יחסים הוליסטית , שלימה, הרואה את האדם השלם במעגלי חייו, וצריכה להיות מותאמת לערכיו . על כן, תהליכים של אימון אישי נבנים מחדש, עם כל מפגש, בכל שיחה ולפי כל שינוי שמתרחש בחיים שלכם – בכל פעם מחדש, תהליכי האימון האישי עוסקים בדיוק והעצמה אישית, ויצירת הדרך שלכם, שאף אחד עוד לא הלך בה, להגשמת החיים שאתם שואפים שיהיו לכם. 

 

אימון אישי שם אותך במרכז 

אימון אישי ממרכז אותך על מנת לאפשר לך להשיג ולהפיק את המקסימום מעצמך. לשם כך נדרש אמון מלא והדדי. אמון באדם כשלם בעל יכולות המסוגל לקדם את עצמו כדי להשיג ולהשתפר. האימון האישי עוסק בעתיד ופחות בעבר, והוא מוכוון לתוצאות! 


מאמנת אישית לחיים, היא אשת מקצוע שמסייעת ומלווה בתהליכי שינוי. מתוך הקשבה עמוקה למה שנאמר ומה שלא, שאילת שאלות מעוררות מחשבה ומאתגרות נפתחות נקודות מבט חדשות ואפשרויות נוספות להתבוננות על המציאות, ונוצר מרחב חדש במציאות.

 

היכרות עם הסיפור האישי שלך 

הכרות עמוקה איתך ועם סיפור החיים שלך, החיבור לחזקות והאתגרים שמתמודדים איתם, דיוק ברצונות ובמוטיבציה, מאפשר ליצור ולבחור סט חדש של מחשבות ואפשרויות, לכדי פעולות שיזניקו אתכם קדימה, אל ההצלחות ורגעי הסיפוק שאתם אולי מחכים להם מזה זמן רב. בתהליך האימון מפתחים ומיישמים את הרצונות והמעשים הספציפיים ההרגלים והשינויים הנדרשים כדי להשיג את המטרות שלך. 


אני מזמינה אתכם לתהליך אימון אישי, בו ינכחו רק אתם ואני – מאמנת אישית לחיים שתסייע לכם למצוא את הדרך האישית שלכם, להעצמה אישית, להתפתחות, וליצירת השינוי המיוחל בחיים. 


פנו אלי, וביחד נצא להרפתקה של הגשמה – לקראת יותר סיפוק, יותר שמחה, התאמה ומשמעות בחייכם.

טילי ג.ליברמן 

לפרטים נוספים אודות אימון אישי - דברו איתי!

שאלות ותשובות

תהליך אימון אישי הוא, כשמו, תהליך פרטי, של התבוננות וחשיבה למטרת עיבוד ובחירת הרגלים חדשים, מסלול מתאים יותר . המפגשים אורכים כשעה, ובמהלכם נדבר, נתנסה בתרגילים ונקודות מבט חדשות – ולפעמים משימות ואתגרים בין פגישה לפגישה.

מסגרת האימון האישי נועדה על מנת לאפשר לכם "להציץ" אל הרגלי החיים והאתגרים שלכם בעיניים חדשות. מאמנת אישית לחיים תסייע לכם להחליף נקודת מבט, לבחור באפשרויות יותר פרו-אקטיביות, לכוון וליצור לעצמכם חיים מאושרים ומספקים יותר.

נעים מאוד אני טילי ליברמן, מאמנת אישית עם ניסיון של מעל שני עשורים באימון להתפתחות אישית והנחיית סדנאות קואוצ'ינג וסדנאות מנהלים. אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר, ולהתחיל בדרך לשיפור החיים, להגשמת מטרות, ליותר סיפוק ושמחה!

לקרוא עוד על אימון Coaching

WhatsApp chat
אימון אישי - טילי ג ליברמן

מתנה!

מדריך אימון עצמי ממוקד ליציאה מתקיעות
מלאו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם