אימון מנהלים, אימון למנהיגות מאפשרת

אימון מנהלים עוסק ביכולת להניע, לחבר, לרתום ולהוביל אנשים ועובדים להגשמת מטרות משותפות. להיות מנהל היום שונה מאד מתפיסות העבר לגבי ניהול, ותפקיד המנהל. אימון עסקי למנהלים הוא מסגרת חווייתית אליה מגיעים מנהלים בדרגות שונות, בעלי עסקים, מנהלי צוותים, ומובילי קהילות. בתהליך האימון למנהלים אנחנו מתמקדים הן בהבנה הפנימית וההתפתחות האישית והן בהבנה על משמעות התפקיד המנהיגותי, אייך הוא בא לידי ביטוי, מה נדרש על מנת להצליח בו מההיבט האישי והקבוצתי.

תהליך אימון אישי למנהלים מספק סביבה שבה נחקור, נשאלה ונענה על שאלות כמו: מה משמעות הסמכות, מה ההשלכות של העידן החדש על דרך העבודה של המנהל, איך להשתמש בסמכות ניהולית באופן בונה, ואם זה תפקיד ללא סמכות איך רותמים את האנשים גם במצב כזה? 

מה נדרש לי כמנהל, כמנהיג, כמוביל, ואיך עושים את זה – איך מייצרים תקשורת אפקטיבית ומקדמת, ומי צריך להיות כדי להתחבר למטרות הרחבות של הארגון, העסק, הקבוצה או הקהילה. האימון העסקי מאפשר לבחון את תפיסת המנהיגות העצמית, לשחרר חסמים ולפעול באופן מיטבי ומקדם.

למי מתאים תהליך של אימון מנהלים ?

תהליך של אימון מנהלים נועד על מנת לספק סט של כלים, שמתאימים באופן אישי הן למנהל והן לאופי הארגון שבו הוא עובד – לניהול אפקטיבי יותר. הבחירה להשקיע בייעוץ למנהלים היא מאפשרת קידום, למנהל וגם לארגון. במהלך האימון, נעסוק בנושאים ניהוליים שונים כמו תקשורת אפקטיבית, מחוברות ארגונית, ניהול והשגת יעדים, ועוד רבים. בסופו של יום – תהליך האימון האישי יאפשר לך כמנהל לפעול נכון יותר וטוב יותר כמנהל וכמנהיג בארגון שלך. חיבור טוב יותר לתפקיד ממקום אישי מייצר תוצרות טובות הן לארגון והן לך לקראת בניית קריירה מספקת. הבנה עמוקה של דרך ההתנהלות שלך, כלים אישיים וניהוליים להשגת יעדים, קבלת החלטות טובה ויעילה יותר, פרואקטיביות, פיתוח גמישות מחשבתית והתמודדות עם אי ודאות בצורה מיטבית. כל אלה ירחיבו את תחושת הסיפוק אישי והמקצועי , ויצרו עשיה מקדמת לארגון וקריירה מספקת לך. 

אשמח לעזור לכם לבנות את הקריירה המספקת שלכם בעזרת תהליך אימון מנהלים

נעים מאוד, שמי טילי ג.ליברמן, אני מאמנת אישית ומקצועית, יועצת ארגונית בכירה, עם שפע של ניסיון בהנחיית סדנאות פיתוח מנהלים בארגונים קטנים כגדולים וליווי מנהלים בתהליך ייעוץ וליוויי – במסגרות של אחד על אחד ובקבוצות. בתהליך האימון לפיתוח מנהלים, אנחנו מתנסים בכלים שיסייעו לכל מנהל של כל צוות או ארגון. אני מזמינה אותך לפנות אלי, כבר עכשיו, וביחד נצא לדרך חדשה, לקראת קריירה מספקת יותר.

לפרטים נוספים אודות אימון מנהלים - דברו איתי!

לקרוא עוד על תהליך אימון מנהלים

הומור בעבודה - - טילי ג ליברמן

הומור בעבודה

אימון מנהלים לקידום המנהיגות אייך קורה שאנחנו מאבדים דבר כל כך חשוב להצלחה שלנו דוקא במקום העבודה? בדרך כלל לא חושבים על התכונה הזו כקריטית,

קרא עוד »
WhatsApp chat
אימון אישי - טילי ג ליברמן

מתנה!

מדריך אימון עצמי ממוקד ליציאה מתקיעות
מלאו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם