אימון קריירה, אימון אישי מקצועי

להגשים את עצמנו זו לא קלישאה ולא פריבלגיה. זו מהות החיים.

ישנם שלבים בחיים בהם אנחנו לא שומעים בקול עוצמתי וצלול מספיק את הקריאה הפנימית, קריאת הייעוד או המשיכה אל מה שגורם לנו שמחה ותחושת ייעוד. בזמנים כאלה, כדאי לשקול פנייה לייעוץ אישי מקצועי, בתהליך אימון אישי להעצמה עצמית – שיעזור להאיר את השלב הבא בקריירה. חבל להמתין עם זה – החיים הם מתנה יקרה שאורכה לא ידוע. 

מי שאינם חשים סיפוק מקצועי בעבודה, מי שמבלים בממוצע בין שמונה לתשע שעות במקום שלא מניב תחושת עשייה משמעותית – כדי שיפנו לתהליך ייעוץ קריירה, ישקלו קריירה שנייה, או פיתוח הקריירה לערוצים שיביאו יותר הגשמה עצמית, מימוש הייעוד – סיפוק, ושמחה. 


יש המבלבלים את הרעיון של הגשמה עצמית עם חיים אגואיסטיים ובלתי מתחשבים, אך לא בכך מדובר. תהליך של אימון אישי מקצועי לבניית קריירה, הוא ממש לא בבחינת מותרות או דאגה ל"עצמי" בלבד. התהליך של הגשמה עצמית בקריירה מצריך מחשבה והבנה על משמעות החיים באופן בו הם באים לידי ביטוי הלכה למעשה. אפשר לשאול את זה הפוך, מה המשמעות של לחיות חיים שהם לא שלך? אם זה לא הקול שלך, הדעות שלך, העשיה בדרך שלך, האותנטיות שלך, אז מה שם שלך? 


אנו חיים בעידן בו חלק ניכר מזמן הערות שלנו מתקיים במסגרות עבודה. משכך – ויתור על עבודה משמעותית המחוברת לכישורים, לערכים, לעניין ולמהות שלך, הוא למעשה ויתור על חיים בדרך שלך.

 

אימון אישי לבניית קריירה מספקת – זה מה שכדאי לעשות

אתם בצומת בחיים מבחינת קריירה? מרגישים כבויים ולא מסופקים בעבודה? כדאי להגיע למפגש אימון אישי וייעוץ בבניית קריירה מספקת, ויפה שעה אחת קודם. רגע לפני כן, הנה כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן בתהליך החשיבה מחדש שלכם לקראת שינוי קריירה באמצע החיים:

  • כדאי להבין מה באמת משמעותי עכשיו נכון להיום ואיך אני רוצה שזה יהיה בחיים שלי
  • מומלץ לבדוק האם יש באפשרותי לתת לזה ביטוי בזירות בהם אני פועל כבר עכשיו
  • זה אולי הזמן לחשוב קדימה: מה צריך להיות הדבר הבא שיאפשר לי להביא את עצמי לידי ביטוי באופן משמעותי יותר , איפה זה יכול להיות ובאיזו דרך?
  • במידה ואין לזה מקום במקום העבודה הנוכחי שלי חשבו איך תוכלו לעשות משהו משמעותי בדרכים אחרות בשלב זה
  • תוכלו לבחון על מה צריך לוותר על מנת שאוכל להיות במקום הנכון
    ישנן דרכים רבות ליצור אפשרויות חדשות לעשיה אותנטית ומשמעותית, אבל לעיתים ההרגלים הפחדים והתפיסות שלנו מקשים עלינו לראות. להעמיק בחקירה עצמית לשאול שאלות ולאפשר לעצמך התבוננות אמיצה יכולים לאפשר מעבר לעשיה ברמה אחרת של הנאה וסיפוק. 
 

ישנן דרכים רבות ליצור אפשרויות חדשות לעשיה אותנטית ומשמעותית, אבל לעיתים ההרגלים הפחדים והתפיסות שלנו מקשים עלינו לראות. אימון אישי לקריירה מאפשר להעמיק בחקירה עצמית, לשאול שאלות ולהתבונן באומץ על מנת לאפשר מעבר לעשייה ברמה אחרת של הנאה וסיפוק.

אימון קריירה מאפשר לבחון בתנאי מעבדה מה באמת, מה עכשיו, מה נכון. להתמקד בדרך ולהגיע לשם צעד אחר צעד.
בתהליך אימון קריירה, תהליך שיחתי אישי, נדבר על פיתוח הקריירה למציאת השלב הבא – בתוך הארגון שלך או בדרך מקצועית חדשה.
ייעוץ קריירה עשוי לעסוק גם במיתוג עצמי ויחסי ציבור נכונים ומקדמים בארגון.
נדבר על התהליך של ניהול קריירה ופיתוח דרך מקצועית חדשה.
בסופו של תהליך האימון האישי – יהיו בידיך כל הכלים על מנת להחליט מה באמת נכון עבורך כעת.

מי אני? 

נעים מאד:) אני טילי ג.ליברמן, מאמנת אישית בתחום המקצועי עם ניסיון של מעל שני עשורים באימון והתפתחות אישית מקצועית, ויועצת ארגונית בכירה בתוך העולם הארגוני והעסקי, שם אני מלווה מנהלים וצוותים בתהליכי שינוי. אני מזמינה אותך לתהליך אישי של ייעוץ קריירה ואימון אישי, לטובת התפתחות והשגת היעדים. חבל על כל יום שעובר בחוסר סיפוק. בואו נצא לדרך חדשה – אנחנו יכולים להתחיל בקרוב. 

לפרטים נוספים אודות תהליך אימון אישי לבניית קריירה – פנו אלי. 

לפרטים נוספים אודות אימון מקצועי - דברו איתי!

לקרוא עוד על אימון קריירה

WhatsApp chat
אימון אישי - טילי ג ליברמן

מתנה!

מדריך אימון עצמי ממוקד ליציאה מתקיעות
מלאו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם