הרצאות

הרצאות

הרצאות מעוררות מחשבה

לעורר השראה, לשתף בעשיה ובידע, להתמקד להלהיב ולצאת עם מחשבה נוספת, רחבה.
טילי ג. ליברמן מעניקה מבחר רחב של הרצאות בהן היא משלבת ידע וסיפורים מהחיים והעשייה, והופכת שפע מידע לרעיון מדויק.

הרצאה

מעברים שינויים
והזדמנויות בחיים

אם זה הגיע בהפתעה או אם זה תוכנן היטב, שינויים משמעותיים בחיים צורכים מאיתנו משאבי נפש, אנרגיה ותשומת לב אחרת, המשפיעים על יכולת ההתמודדות שלנו. האם זו הזדמנות או אתגר שיש להימנע ממנו ככל שאפשר?

רובנו לומדים להתמודד תוך כדי תנועה, אך יש אפשרות טובה יותר להתמודד, יש דרך אחרת לעבור את האתגרים שמזמנים לנו החיים.

ככל שהאדם מכיר טוב יותר את מתווה הדרך של  השינוי כתהליך, ואת האפשרויות בתהליך, יכולת ההתמודדות תהייה טובה יותר.
ההרצאה מתמקדת בהשפעות מנקודת המבט האישית של תהליכי שינוי בחיים המקצועיים ופותחת חלון חדש להזדמנות מעוררת השראה.

סדנאות לפיתוח מנהיגות - טילי ג ליברמן

הרצאה

להשיג יותר
מהחיים שלך

המרדף אחרי ההצלחה, האושר, גוזל מאיתנו בדרך לא מעט, ולא פעם כשהשגנו את מה שייחלנו לו מתגלה אמת מוזרה שזה בכלל לא זה. 

איך מוצאים את האמת הזו שלנו, איך מזהים מה נכון לי, מה שווה את המאמץ וההשקעה, מבלי לתת לכל קולות בסביבה להשפיע עלינו, לרצות אחרים, להיכנע לכללים, השפעות החינוך והחברה. איך לזקק את המהות שלך, ולפעול בכיוון הזה באומץ?
מהי האמת שלך ששווה את ההשקעה בדרך. ההרצאה עוסקת בתפיסות והכלים שעומדים לרשותנו על מנת להשיג יותר בחיים, ומייצרת מרחב חדש להתבוננות על ההצלחה וההנאה בחיים.

הרצאה

תפיסת מנהיגות אחרת
בעולם הארגוני

מהירות השינויים בעולם, הצרכים השונים של האנשים, הציפיות שלנו מעצמנו, מביאים אותנו לכך שכלים שעבדו פעם למנהלים לא עובדים יותר היום. אנחנו בתקופה שבה אנשים עוזבים מקומות עבודה בתדירות גבוהה. הציפיות השתנו, וכולנו בקטע של להגשים את עצמנו. מהו השיח שיאפשר זאת בארגונים, מהו אופי המנהיגות הנדרשת?

אלו תפיסות וכלים חדשים בעולם העבודה יאפשרו ליצור את המהפכה החדשה, ומה זה מצריך ממנהלים ומנהיגים היום להבין, לשנות, ולהכניס לתוך גישת הניהול והעבודה.

בהרצאה נעסוק במודלים ושיטות מתוך עולם המנהיגות ההשתתפותית, תפיסות עולם של חברות למה ואיך, ומנהיגות מאפשרת ומשחררת. ואיך כל אלה יכולים לייצר את הצעד הבא לקידום הארגוני.

מנהיגות השתתפותית - טילי ג ליברמן

הרצאה

הסודות שמנהלים אותנו

עד כמה אנחנו מנהלים את החיים שלנו או אכשהו החיים מנהלים אותנו . האם באמת יש לנו את חופש הבחירה, חופש המחשבה, חופש הדיבור… אחד מהפרמטרים המשמעותיים שמנהלים אותנו מאחורי הקלעים הוא הסוד.

סודות מהילדות, מהמשפחה, סודות שחשוב לנו שלא ידעו עלינו. בדרך כלל הסודות האלו מלווים בתחשות של  בושה , תסכול וחוסר אונים. איך זה משפיע על תפיסות העולם שלנו דרכי ההתנהגות וההתנהלות,  באמון וחוסר האמון כלפי עצמנו, העולם והסביבה. ומה עושים עם הגילוי הזה.

סודות משנים חיים, משנים אותנו, אם נרצה ואם לא. האפשרות להעמיק בזה ולהבין את המשמעויות וההשלכות מייצרת הרחבה של ההתבוננות על עצמנו , על הבחירות שלנו ועל הסביבה, ומהמקום הזה אפשר לקבל החלטות טובות יותר, ולפעול באופן מודע יותר להשיג ולשפר את החיים כאן ועכשיו.

שאלות ותשובות על הרצאות עם טילי ג.ליברמן

אני אוהבת להרצות בהרצאות שהן אינטראקטיביות, מייצרות שיח עם הקהל. ההנאה בלדבר עם אנשים על נושאים שאני מתעניינת בהם, חוקרת אותם, עובדת בהם יום יום במפגשים מסוגים שונים , ולזקק את הרעיון , המסר, ולעורר השראה הם אושר גדול עבורי. הרצאה היא זמן מאד קצר בו נדרשים לרכז מאמצים בכל ההבטים של התקשורת הבין אישית, ולהביא את הסיפור בדרך מעוררת השראה, מלווה בהומור, ונוגעת בלב ובמחשבה. בדרך הזו אני מתכננת את ההרצאות שלי ומביאה אותם לקהל בגישה אישית מדויקת מרחיבה את הידע ומעשירה את המחשבה והלב.

הרצאה בנויה מתוכן ומסרים מקצועיים המושתתים על ידע וחשיפה לעולמות תוכן רבים. אליהם מצטרפים סיפורים ודוגמאות מהעשייה המקצועית שלי, אנשים  אותם אני פוגשת ומלווה בדרך, מארגונים אחרים, מהחיים, מהעולם. אני מתכננת את ההרצאה כך שהיא בסופו של דבר מזקקת את המסר המרכזי ומשאירה חותם מחשבתי. בהרצאות אני אוהבת לקיים אינטראקציה עם הקהל ככל שזה אפשרי, בהתאם לפורמט ולגודל הקבוצה. אני מאמינה גדולה בקהל  ובידע שיש לו. מעורבות של הקהל מייצרת אימפקט משמעותי, זכיר לאורך זמן, ורמת קשב גבוהה. כריזמה ונוכחות הם תבלין סודי שישאיר טעם טוב לכל מפגש מעבר לתוכן, לעומק, ולענין.

ההרצאות בארגונים שאני מעבירה נוגעות בתהליכי עומק של חשיבה ותפיסה עבור המנהל והעובד, במערכות היחסים המתקיימות בארגון ובתהליכי שינוי העוברים על הארגון ועובדיו. הרצאות בנושא תהליכי חשיבה יצרתיים למנהלים, כלים אימוניים למנהלים, תקשורת בין אישית מקדמת, ערך המילה והשפה , חזון אישי וחזון ארגוני, פיתוח קריירה בתוך הארגון, מנהיגות מקדמת, תהליכים השתתפותיים, פרישה מוקדמת כהזדמנות  ועוד.

הרצאות במגזר הפרטי ובקהילה עוסקות ברבדים שונים של העצמי – קידום עצמי והגשמה, פיתוח קריירה כעצמאים, פיתוח תקשורת בין אישית, להשיג יותר בעזרת שפה נכונה, ביטחון עצמי זה לא מה שחשבת, להיות מנהיג טוב לחיי, דרכים לשינוי חשיבה, לצאת מתקיעות ולהמריא, הסודות שמנהלים את חיינו ועוד.

WhatsApp chat