על טילי ג.ליברמן

אני מאמינה שהשאיפה הטבעית שלנו היא 
להשתפר להתקדם להיות טובים יותר בכל תחום בחיים

קצת עלי

אני מאמינה שהשאיפה הטבעית שלנו היא להשתפר להתקדם להיות טובים יותר

אני מאמינה שהשאיפה הטבעית שלנו היא להשתפר, להתקדם, להיות טובים יותר. אבל אנחנו נתקעים ונעצרים בשל קשיים, פחדים או החיים עצמם. אנחנו זורמים מתגלגלים ולא מוצאים את הזמן לעצור, לחשוב ולשאול עד שמשהו משתבש במציאות. הו אז מחלחלת בנו המחשבה שמשהו איתנו לא בסדר. למעשה, כנראה שמשהו חייב להשתנות. 

הי, שמחה שהגעת לכאן, אני טילי

אמא לשני ילדים בוגרים אוהבת ומגדלת בעלי חיים ואופטימית מבחירה.

"אנחנו לא צריכים להיות מושלמים, אלא להיות הגרסה הטובה ביותר האפשרית של עצמנו כרגע",  זו התובנה שמלווה אותי בשנים האחרונות לאור שינויים רבים שעברתי, והיא זו המעניקה לי את החופש לנסות ולהתנסות, לבחון דברים ולהכיר את עצמי ואת עוצמתי לעומק.  ומהמקום הזה של למידה מגוונת ועשירה, התנסויות ושתי קריירות משמעותיות אני פועלת היום כמאמנת אישית מקצועית, וכמנחת קבוצות

במסלול הקריירה הראשון שלי כמהנדסת תעשיה וניהול עסקתי בתכנון ליווי וניהול פרוייקטים גדולים בתחומי התפעול והאוטומציה. המטרה הייתה לסייע ולאפשר שינוי משמעותי,  וליצור אפשרויות טובות יותר עבור החברות.

הכל עבד מעולה ממש לפי הספר. קריירה מצויינת, משפחה, ילדים, עד שהרגשתי שמשהו חסר. משהו משמעותי ומהותי שהתמקד בשאלה האם זה כל הסיפור. האם ככה אמורים להראות החיים. האם זו הדרך המשמעותית שלי? האם זה הסיפור שלי באמת. 

 

סדנאות לפיתוח מנהיגות - טילי ג ליברמן

הרחבת הגבולות האישיים 

לקחתי הפסקה כדי לראות מה באמת ומה עכשיו. נסעתי למקום אחר כדי רגע להתנתק לעצור ולבחון את הדברים. והודו סיפקה את המרחב הזה לפרק זמן קצר. בחנתי עם עצמי מה באמת חשוב לי ומשמעותי לי, מה אני צריכה ורוצה שיהיה נוכח בחיי ואיך אני רוצה שחיי יראו מעכשיו. איך משלבים בין עולמות? קריירה, הורות, התפתחות אישית, והאם יש קשר בהצלחה בין תחום אחד לאחר? 

נעזרתי באנשי מקצוע ורוח והרחבתי את השכלתי האקדמית. העמקתי ביחסים ותקשורת בארגון בקבוצה (MA בהנחיית קבוצות בשילוב אומנויות) וביחסים במשפחה (בוגרת מסלול להנחיית קבוצות הורים במכון אדלר). רכשתי כלים מעשיים, רגשיים והתפתחותיים, לקידום אנשים באימון אישי (בוגרת מסלול אימון במכון אדלר). נתתי לעצמי זמן ללמוד ולחקור מכיוונים חדשים ותפיסות עולם מהפכניות, המשנות את התפיסה ודרך העבודה (מנהיגות השתתפותית על גווניה). התשובות שאספתי הפכו להיות דרך חיי והעיסוק המקצועי שלי כמאמנת אישית מקצועיתוכמנחת קבוצות. כלל הידע והניסיון בתחומים השונים מסייע לי לראות ולסייע מנקודת מבט רחבה יותר. 

שילוב של אהבה וסקרנות באימון אישי 

אני משלבת את הסקרנות, האהבה לאנשים, למערכות יחסים, אינטראקציות ותהליכים משני חיים בכל עשיה שלי, ושמחה להיות שותפה לדרך בתהליכי שינוי משמעותיים ליחידים, לצוותים, ארגונים וקהילות. 

בין אם מדובר בהתמודדות בנושאים אישיים או מקצועיים, תהליך החשיבה שלנו, התקשורת, האמונות והתפיסות שמפעילות אותנו זהים בכל העולמות וזולגים משם לכאן. בסופו של דבר את עצמנו אנחנו מביאים לכל מקום. 

אז איך מחברים היבטים רגשיים ומנטליים לעבודה מעשית פרקטית, על מנת לייצר תהליך אפקטיבי ומשמעותי לאדם ולקבוצה? מתוך ההבנה כמה חשוב לאפשר לתהליך כזה להיות בחיים שלנו, וכמה קשה להיות בו, מלחיץ מפחיד ואפילו מאיים, אני מסייעת לאנשים ולקבוצות לעבור תהליכים באופן מאתגר ומעורר, מבלי לשבור את הכלים, ומבלי לוותר לעצמנו ועל עצמנו. עוד על התהליכים אפשר לקרוא בפרוט תחומי ההתמחות שלי באימון ובסדנאות ובהרצאות, וכמובן בהגיגים השונים בבלוג

מה מעבר למקצועי שלי? 

אני אוהבת לשהות במרחבים. המדבר או הים שיש לנו במרחק של שעתיים נסיעה מקסימום מספקים לי את מנת חופש ושקט. כל ביקור במרחבים האלה,  יחד עם מוזיקה ואנשים טובים, הפסקה של שקט במרוץ החיים, מטעין אותי מחדש ומאפשר לי להעביר את האנרגיה האופטימית הזו הלאה.

בין לקוחותיי:

לפרטים נוספים והזמנת אימון אישי, סדנת מנהיגות או הרצאה

WhatsApp chat
אימון אישי - טילי ג ליברמן

מתנה!

מדריך אימון עצמי ממוקד ליציאה מתקיעות
מלאו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם