אימון מנהלים ומנהלות, אימון למנהיגות מאפשרת

אימון מנהלים הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר המסייעים למנהלים לשפר משמעותית את יכולות הניהול וההובלה אל מול האתגרים הרבים. להיות מנהלים בעלי ערך אומר להנכיח מנהיגות משמעותית, להוביל את הצוות והעובדים תוך השפעה ורתימה שלהם להשגת תוצאות אפקטיביות לארגון, לפעול במציאות משתנה ולדאוג לתוצאות ולאנשים, להתמודד עם הבעיות וליצור את העתיד הנכון לאנשים ולארגון. האתגרים הרבים מחייבים למידה והתפתחות מתמדת של מיומנויות ניהוליות אנושיות מעבר להשכלה המקצועית, על מנת להצליח. אימון מנהלים נותן בדוק את זה.

למה אימון מנהלים?

מנהלים נידרשים להתמודד עם מגוון נושאים מעבר לעמידה ביעדים וניהול עצמי אפקטיבי ובהם – תקשורת בין אישית טובה, רתימה והנעה של עובדים, התמודדות עם פולטיקה ארגונית ויחסי ציבור, ובעיקר יכולת לעבוד עם צוות ולהפיק את המקסימום. לא פעם תוך כדי בדידות וגדולה וקשיים אישים במיומנויות רכות, ובו זמנית ציפיות גדולות  מהסביבה . אימון מנהלים מסייע בדיוק לתהליכים אלו הן למנהלים חדשים בראשית הדרך והן למנהלים ותיקים על מנת להשיג יותר ולעמוד בקצב השינוי המתבקש. 

בתהליך האימון למנהלים אנחנו מתמקדים הן בהבנה הפנימית וההתפתחות האישית והן בהבנה על משמעות התפקיד המנהיגותי, איך הוא בא לידי ביטוי, מה נדרש על מנת להצליח בו מההיבט האישי והקבוצתי. כל אלו הם חלק מהנושאים עליהם עובדים באימון מנהלים. 

אימון אישי למנהלים ומנהלות סולל את הדרך להצלחה

ההתקדמות במסלול המהיר של ההצלחה לא פעם מייצרת פער בין הידע המקצועי למיומנויות הניהול הנדרשות ובהן בניית הסמכות הניהולית והאצלת סמכויות, התמודדות עם פוליטיקה ארגונית קולגות ומנהלים מעל, קידום עבודת צוות ורתימה של אנשים, חזון ניהולי וציוותי, העברת מסרים, יצירת אמון ושותפויות ועוד. על כל אלה ניתן לעבו ולשפר באופן משמעותי בעזרת תהליך אימון אישי למנהלים ומנהלות.

אימון מנהלים עוסק ביכולת להניע, לחבר, לרתום ולהוביל אנשים ועובדים להגשמת מטרות משותפות. אימון למנהלים הוא תהליך המאפשר חקירה אישית ומקצועית לשיפור שדרוג וחיזוק מיומנויות בינאישיות, על מנת להצליח בתפקיד הניהולי כחלק משדרת הניהול, וכמנהיגות מובילה של צוותים ואנשים. 

תהליך אימון אישי למנהלים מספק סביבה שבה נחקור, נשאל ניבחן ונענה על שאלות מתוך המקרה הפרטי האישי של המנהל או המנהלת עצמם. הקושי האישי והאתגרים הספציפיים לאדם הם החומר עליו עובדים במפגשים. מה נדרש לי כמנהל או מנהלת, כמנהיגים, מובילים, ואיך עושים את זה. מי אני צריך להיות בתפקיד הזה, מה נדרש לי לשדרג בעצמי לחזק לשנות, איפה אני חייב לצאת מאזור הנוחות של עצמי, מה אני צריך לשכלל על מנת לגדול. האימון האישי מאפשר לבחון את תפיסת המנהיגות העצמית, לשחרר חסמים ולפעול באופן מיטבי ומקדם.

אימון מנהלים מתאים לך

אימון מנהלים מתאים הן למנהלים חדשים בראשית הדרך הזקוקים לסיוע בשלבים הראשונים של כניסה לעולם הניהול, והן למנהלים ותיקים בשינוי תפקיד או מקום על מנת להתאים לקצב ולאנשים של העידן החדש. אימון מנהלים ניבנה כך שהוא מספק סט כלים ומיומנויות המתאימים באופן אישי למנהל ולסביבת העבודה לניהול אפקטיבי יותר. הבחירה להשקיע באימון למנהלים מאפשרת קידום והתקדמות הן למנהל והן לארגון.

הבנה עמוקה של דרך ההתנהלות שלך, כלים אישיים וניהוליים להשגת יעדים, קבלת החלטות טובה ויעילה יותר, פרואקטיביות, פיתוח גמישות מחשבתית והתמודדות עם אי ודאות בצורה מיטבית, ירחיבו את תחושת הסיפוק אישית והמקצועית , ויצרו עשיה מקדמת לארגון וקריירה מספקת לך.

באימון עוסקים בנושאים המאפשרים מימוש וההצלחה בתפקיד כמו: תקשורת אפקטיבית | מחוברות ארגונית | ניהול והשגת יעדים | מנהיגות | גמישות | קבלת החלטות | הנעת ורתימה | יחסים | שיחות משמעותיות | כניסה לתפקיד או בנית תפקיד | יכולות פרזנטטיביות | כל זאת בהתאם לצורכי המנהל. יחד נחקרות התפיסות והמיומנויות החוסמות את ההצלחה.

לפרטים נוספים אודות אימון למנהלים ומנהלות:

קראו עוד על תהליך אימון מנהלים

WhatsApp chat