אימון קריירה, אימון אישי מקצועי

אימון קריירה כי להגשים את עצמנו זו לא קלישאה ולא פריבלגיה, זה החיים עצמם.

ישנם שלבים בחיים בהם אנחנו לא שומעים בקול עוצמתי וצלול מספיק את הקריאה הפנימית, קריאת הייעוד או המשיכה אל מה שגורם לנו שמחה ומימוש.  זה בא לידי ביטוי בצורה של חוסר מיצוי יכולות, תחושת תקיעות שיעמום ותסכול או ההבנה שזהו, צריך לעשות משהו אחרת אבל לא ברור מה. אז…

אם אתם רוצים להתקדם לתפקיד בכיר יותר ויודעים שחסר עוד קצת כדי שזה יקרה, 
אם הגיע הזמן לעשות את הצעד הבא במקום אחר ולא ברור בדיוק מה, 
אם חשבתם שנכון לעבור צד מעצמאי לשכיר או להפך ולא ברור בדיוק איך,
אם הבנתם שהקריירה לא מדוייקת לכם, והגיע הגיל שאפשר להתחיל לעשות את הדבר שחלמתם עליו…

אימון קריירה הוא התהליך  לזמנים כאלה. תהליך שמאפשר לתכנן את הצעד הבא מתוך חשיבה והכרה בעוצמות וביכולות שלך, לבחור את השינוי הנכון לך ולא מתוך חוסר ברירה ואילוצים. זהו תהליך אימון אישי המוכוון לנושא מקצועי. אימון קריירה עוזר להאיר את השלב הבא. חבל להמתין עם זה אפשר ממש עכשיו להתחיל לעבוד בקריירה שלך. לבלות בממוצע בין שמונה עשר שעות במקום שלא מניב תחושת עשייה משמעותית זה רע ומכאיב בסופו של דבר. בעזרת אימון קריירה נפתחים ערוצים שיביאו יותר הגשמה עצמית, מימוש הייעוד סיפוק, ושמחה, ערוצים חדשים וניפלאים. 

אימון קריירה - תהליך אישי מקצועי המתמקד בפיתוח המנהיגות הפנימית של האדם על מנת להגיע להישגים המקצועיים הרצויים לו.

אימון קריירה הוא אימון אישי מקצועי לבניית קריירה מספקת , וזה מה שכדאי לעשות!

אם זו צומת בחיים מבחינת קריירה, או אם מרגישים כבויים ולא מסופקים בעבודה, כדאי להגיע למפגש אימון קריירה לבניית קריירה מספקת, ויפה שעה אחת קודם. רגע לפני כן, הנה כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן בתהליך החשיבה מחדש שלכם לקראת שינוי קריירה באמצע החיים:

כדאי להבין מה באמת משמעותי עכשיו נכון להיום ואיך אני רוצה שזה יהיה בחיים שלי
לבדוק האם יש באפשרותי לתת לזה ביטוי בזירות בהם אני פועל כבר עכשיו
לחשוב קדימה: מה צריך להיות הדבר הבא שיאפשר לי להביא את עצמי לידי ביטוי באופן משמעותי יותר , איפה זה יכול להיות ובאיזו דרך?
במידה ואין לזה מקום במקום העבודה הנוכחי שלי חשבו איך תוכלו לעשות משהו משמעותי בדרכים אחרות בשלב זה
תוכלו לבחון על מה צריך לוותר על מנת שאוכל להיות במקום הנכון,  איך יוצאים מאזור הנוחות.

ישנן דרכים רבות ליצור אפשרויות חדשות לעשיה אותנטית ומשמעותית, אבל לעיתים ההרגלים הפחדים והתפיסות שלנו מקשים עלינו לראות. אימון אישי לקריירה מאפשר להעמיק בחקירה עצמית, לשאול שאלות ולהתבונן באומץ על מנת לאפשר מעבר לעשייה ברמה אחרת של הנאה וסיפוק.

אימון קריירה זה תהליך התמקדות בעצמך בהקשר של קריירה

אנו חיים בעידן בו חלק ניכר מזמן הערות שלנו מתקיים במסגרות עבודה. ויתור על עבודה משמעותית המחוברת לכישורים, לערכים, לעניין ולמהות הוא למעשה ויתור על חיים בדרך שלך.

יש המבלבלים את הרעיון של הגשמה עצמית עם חיים אגואיסטיים ובלתי מתחשבים, אך לא בכך מדובר. תהליך של אימון אישי מקצועי לבניית קריירה, הוא ממש לא בבחינת מותרות או דאגה ל"עצמי" בלבד. תהליך של הגשמה עצמית בקריירה מצריך מחשבה והבנה על משמעות החיים באופן בו הם באים לידי ביטוי הלכה למעשה. אפשר לשאול את זה הפוך, מה המשמעות של לחיות חיים שהם לא שלך? אם זה לא הקול שלך, הדעות שלך, העשייה בדרך שלך, האותנטיות שלך, אז מה שם שלך? 

אימון קריירה עוסק בדיוק ובחיפוש אחר המסלול הנכון להמשך ההתקדמות המקצועית שלך מתוך חקירה והעמקה בשאלות מהותיות. התבוננות חדה וברורה, כלים ופרקטיקות יישומיות להתקדמות תוך כדי תנועה, שמותאמים לך, מאתגרים ומקדמים אותך להגשמת הרצונות שלך, זה בדיוק מה שמקבלים בתהליך. 
כדי להגיע רחוק יותר, להצליח, להיות משמעותי יותר לעצמך לסביבה, וליצור את הקריירה הנכונה לך נדרשת תוכנית מותאמת אישית! תכנון מסלול ההתקדמות בתהליך מסודר ומובנה הנותן תוצאות ברורות, בחינה והתבוננות עצמית, שאילת השאלות הנכונות ופיתוח המיומנויות הנדרשות. כל מה שצריך כדי להתקדם – בשביל זה אימון קריירה.

תהליך של אימון קריירה מאפשר לבחון מה באמת, מה עכשיו, מה נכון. להתמקד בדרך ולהגיע לשם צעד אחר צעד.
בנושאים האלו אני מסייעת בתהליך של אימון קריירה:

בהבנה וחיבור לבחירת המסלול הנכון | למקסם את היכולות שלך בקריירה | לפתח מיומנויות  נדרשות לשלב הבא, לתפקיד הבא | תקשורת מקדמת | מיתוג עצמי ויחסי ציבור נכונים ומקדמים בארגון | איזון בין קריירה וחיים | להקים עסק או להיות חלק מארגון

איך נראה תהליך כזה של אימון קריירה ?

התהליך עצמו כולל 4 היבטים מרכזיים – חיפוש הכיוון הנכון, גילויי העוצמות, יצירת תוכנית יישום, והתמודדות עם האתגרים שעולים בדרך יד ליישום המוצלח. במידה ונידרשת הכנה לראיונות עבודה שדרוג קורות חיים

נדבר על התהליך של ניהול קריירה ופיתוח דרך מקצועית חדשה. בסופו של דבר תצא מתהליך אימון לקריירה עם הכלים, ההבנות וההחלטות איך להמשיך מכאן הלא

נעים מאד, אני כאן כדי לאמן אותך להשיג יותר!

נעים מאד:) אני טילי ג.ליברמן, מאמנת אישית בתחום המקצועי עם ניסיון של מעל שני עשורים באימון והתפתחות אישית מקצועית, ויועצת ארגונית בכירה בעולם הארגוני והעסקי, שם אני מלווה מנהלים וצוותים בתהליכי שינוי בעזרת אימון מנהלים וסדנאות מנהיגות, עובדת עם פילת בסדנאות קריירה לארגונים ועוד. אני מזמינה אותך לתהליך אישי של אימון קריירה, לטובת התפתחות והשגת היעדים. חבל על כל יום שעובר בחוסר סיפוק. בואו נצא לדרך חדשה – אנחנו יכולים להתחיל בקרוב. 

לפרטים נוספים אודות אימון קריירה - דברו איתי.

קראו עוד על אימון קריירה

אימון מנהלים

חשיבה אסטרטגית

כולנו יכולים? מה, למה ואיך עושים את זה נכון יותר! מהי חשיבה אסטרטגית כשאנחנו עסקים בשאלות – האם מה שאני עושה מתחבר לתמונה הגדולה ואיך?

קרא עוד »
WhatsApp chat
טילי תשלחי לי את המגזין לאימון אישי מקצועי -

חשיבה משנה חיים