אימון קריירה, אימון אישי מקצועי

אימון קריירה כי להגשים את עצמנו זו לא קלישאה ולא פריבלגיה.

ישנם שלבים בחיים בהם אנחנו לא שומעים בקול עוצמתי וצלול מספיק את הקריאה הפנימית, קריאת הייעוד או המשיכה אל מה שגורם לנו שמחה ומימוש.  זה בא לידי ביטוי בצורה של חוסר מיצוי יכולות, תחושת תקיעות שיעמום ותסכול או ההבנה שזהו, צריך לעשות משהו אחרת אבל לא ברור מה. אז…

אם אתם רוצים להתקדם לתפקיד בכיר יותר ויודעים שחסר עוד קצת כדי שזה יקרה, 

אם הגיע הזמן לעשות את הצעד הבא במקום אחר ולא ברור בדיוק מה, 

אם חשבתם שנכון לעבור צד מעצמאי לשכיר או להפך ולא ברור בדיוק איך,

אם הבנתם שהקריירה לא מדוייקת לכם, והגיע הגיל שאפשר להתחיל לעשות את הדבר שחלמתם עליו, אימון קריירה הוא התהליך  לזמנים כאלה. תהליך שמאפשר לתכנן את הצעד הבא מתוך חשיבה והכרה בעוצמות וביכולות שלך, לבחור את השינוי הנכון לך ולא מתוך חוסר ברירה ואילוצים. זהו תהליך אימון אישי המוכוון לנושא מקצועי. אימון קריירה עוזר להאיר את השלב הבא. חבל להמתין עם זה אפשר ממש עכשיו להתחיל לעבוד בקריירה שלך. לבלות בממוצע בין שמונה עשר שעות במקום שלא מניב תחושת עשייה משמעותית זה רע ומכאיב בסופו של דבר. בעזרת אימון קריירה נפתחים ערוצים שיביאו יותר הגשמה עצמית, מימוש הייעוד סיפוק, ושמחה, ערוצים חדשים וניפלאים. 

אנו חיים בעידן בו חלק ניכר מזמן הערות שלנו מתקיים במסגרות עבודה. ויתור על עבודה משמעותית המחוברת לכישורים, לערכים, לעניין ולמהות הוא למעשה ויתור על חיים בדרך שלך.

יש המבלבלים את הרעיון של הגשמה עצמית עם חיים אגואיסטיים ובלתי מתחשבים, אך לא בכך מדובר. תהליך של אימון אישי מקצועי לבניית קריירה, הוא ממש לא בבחינת מותרות או דאגה ל"עצמי" בלבד. תהליך של הגשמה עצמית בקריירה מצריך מחשבה והבנה על משמעות החיים באופן בו הם באים לידי ביטוי הלכה למעשה. אפשר לשאול את זה הפוך, מה המשמעות של לחיות חיים שהם לא שלך? אם זה לא הקול שלך, הדעות שלך, העשייה בדרך שלך, האותנטיות שלך, אז מה שם שלך? 

אימון קריירה הוא אימון אישי מקצועי לבניית קריירה מספקת , וזה מה שכדאי לעשות!

אם זו צומת בחיים מבחינת קריירה, או אם מרגישים כבויים ולא מסופקים בעבודה, כדאי להגיע למפגש אימון קריירה לבניית קריירה מספקת, ויפה שעה אחת קודם. רגע לפני כן, הנה כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן בתהליך החשיבה מחדש שלכם לקראת שינוי קריירה באמצע החיים: כדאי להבין מה באמת משמעותי עכשיו נכון להיום ואיך אני רוצה שזה יהיה בחיים שלי מומלץ לבדוק האם יש באפשרותי לתת לזה ביטוי בזירות בהם אני פועל כבר עכשיו זה אולי הזמן לחשוב קדימה: מה צריך להיות הדבר הבא שיאפשר לי להביא את עצמי לידי ביטוי באופן משמעותי יותר , איפה זה יכול להיות ובאיזו דרך? במידה ואין לזה מקום במקום העבודה הנוכחי שלי חשבו איך תוכלו לעשות משהו משמעותי בדרכים אחרות בשלב זה תוכלו לבחון על מה צריך לוותר על מנת שאוכל להיות במקום הנכון,  איך יוצאים מאזור הנוחות  ישנן דרכים רבות ליצור אפשרויות חדשות לעשיה אותנטית ומשמעותית, אבל לעיתים ההרגלים הפחדים והתפיסות שלנו מקשים עלינו לראות. אימון אישי לקריירה מאפשר להעמיק בחקירה עצמית, לשאול שאלות ולהתבונן באומץ על מנת לאפשר מעבר לעשייה ברמה אחרת של הנאה וסיפוק.

במה עוסקים באימון קריירה?

אימון קריירה מאפשר לבחון בתנאי מעבדה מה באמת, מה עכשיו, מה נכון. להתמקד בדרך ולהגיע לשם צעד אחר צעד.
בתהליך של אימון קריירה, נדבר על פיתוח הקריירה למציאת השלב הבא – בתוך הארגון שלך או בדרך מקצועית חדשה. בנושאים האלו אני מסייעת לך בתהליך של אימון קריירה:

בהבנה וחיבור לבחירת המסלול הנכון | הנתיב המקצועי והלימודי המתאים לך | למקסם את היכולות שלך בקריירה | לפתח מיומנויות  נדרשות לשלב הבא | תקשורת מקדמת | מיתוג עצמי ויחסי ציבור נכונים ומקדמים בארגון | איזון בין קריירה וחיים | ועוד..

איך נראה תהליך כזה של אימון קריירה ?

התהליך עצמו כולל 4 היבטים מרכזיים – חיפוש הכיוון הנכון, גילויי העוצמות, יצירת תוכנית יישום, והתמודדות עם האתגרים שעולים בדרך יד ליישום המוצלח. במידה ונידרשת הכנה לראיונות עבודה שדרוג קורות חיים

נדבר על התהליך של ניהול קריירה ופיתוח דרך מקצועית חדשה. בסופו של דבר תצא מתהליך אימון לקריירה עם הכלים, ההבנות וההחלטות איך להמשיך מכאן הלא

מי אני ?

נעים מאד:) אני טילי ג.ליברמן, מאמנת אישית בתחום המקצועי עם ניסיון של מעל שני עשורים באימון והתפתחות אישית מקצועית, ויועצת ארגונית בכירה בעולם הארגוני והעסקי, שם אני מלווה מנהלים וצוותים בתהליכי שינוי בעזרת אימון מנהלים וסדנאות מנהיגות, עובדת עם פילת בסדנאות קריירה לארגונים ועוד. אני מזמינה אותך לתהליך אישי של אימון קריירה, לטובת התפתחות והשגת היעדים. חבל על כל יום שעובר בחוסר סיפוק. בואו נצא לדרך חדשה – אנחנו יכולים להתחיל בקרוב. 

לפרטים נוספים אודות תהליך אימון קריירה – פנו אלי. 

לפרטים נוספים אודות אימון קריירה - דברו איתי.

קראו עוד על אימון קריירה

כיוונים חדשים בעולם וכאן!

חדש חדש חדש…. טוב לקבל השראה מלקוחות אחרים! עבודה עם חברות בינלאומיות יוצרת הזדמנויות והתנסויות חדשות  מלמדות ומעשירות. לשכפל להעתיק עם התאמה או פשוט השראה

קרא עוד »
WhatsApp chat
טילי תשלחי לי את המגזין לאימון אישי מקצועי -

חשיבה משנה חיים